پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فک‌ پلمپ 87 سفره‌ خانه‌ به دستور احمدی نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فردا نیوز: 87 سفره خانه فرحزاد تهران که توسط نيروي انتظامي پلمپ شده بود، با دستور مستقيم رئيس جمهور مجددا بازگشايي شد.

پليس امنيت تهران روز يکشنبه 25 تيرماه از پلمپ 87 رستوران سنتي و قهوه خانه در منطقه فرحزاد تهران خبر داد.

پليس اين 87 سفره خانه را در جريان 100 بازديدي که آن روز در اين منطقه داشت، انجام داد. اين خبر بلافاصله به گوش رئيس جمهور رسيد.

گفته مي شود احمدي نژاد به محض شنيدن خبر، پيگير موضوع شده و طي تماس هايي با استاندار تهران و مقامات ارشد نيروي انتظامي، دستور بازگشايي مجدد اين سفره خانه ها را صادر کرد.

احمدي نژاد همان روز به صورت رسمي هم در سخناني که در رسانه ها منتشر شد، اظهار داشت: «نيروي انتظامي به جاي آنکه سينماها و رستورانها را ببندد بايد به مردم حق انتخاب دهد. اگر مراسمها، آداب، رسوم، سنتها، غذاهاي ايراني و فرهنگ بومي و ملي ما در کتابهاي دانش آموزان گنجانده شود، قطعا آنها حق انتخاب داشته و ديگر شاهد نخواهيم بود که نيروي انتظامي فلان سالن غذاخوري، سينما و يا مراسمهايي را ببندد.»

با اينکه سردار رادان جانشين فرمانده نيروي انتظامي يک روز بعد به اين سخنان رئيس جمهور، واکنش نشان داد و گفت که «نيروي انتظامي انتقادات را به گوش جان مي شنود. ما در چرايي اجراي طرح ها بحثي نداريم اما در بحث اجراي ماموريت ها بحث هايي وجود دارد» اما به هر حال دستور رئيس جمهور اجرايي شد و سفره خانه هاي منطقه فرحزاد به سرعت فک پلمپ شدند.

پس از اين اقدام، عمليات هاي نيروي انتظامي در پلمپ قهوه خانه ها و سفره خانه هاي تهران متوقف شده است.

پيش از اين نيز محمود احمدي نژاد در اوايل دولت نهم پس از اجرايي شدن طرح جمع آوري قليان و تعطيلي هزاران قهوه خانه و سفره خانه، با دستوري مستقيم، اجراي اين اقدام را متوقف و قهوه خانه ها را به فعاليت عادي خود بازگردانده بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.