شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مسعود شجاعی هم از اروپا برمی گردد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

مسعود شجاعی هم از اروپا برمی گردد؟

بعد از جواد نکونام، مجتبی جباری و زندی نوبت مسعود شجاعی است که با پیشنهاد نجومی از باشگاه های عربی مواجه شود. شجاعی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده و به تمرینات اوساسونا بازگشته پیشنهادی از تیم سابق خود دارد.

باشگاه شارجه امارات در تلاش برای بازگرداندن مسعود شجاعی به تیم خود است و آنها مذاکراتی را با باشگاه اوساسونا برای جذب این بازیکن ایرانی داشته اند اما پاسخ اوساسونا برای این انتقال منفی بوده است و آنها حاضر به از دست دادن مسعود در این فصل نیستند.

شجاعی پیش از حضور در لالیگا در تیم شارجه امارات حضور داشت اما پیشنهاد جدید این تیم را رد کرد و گفت که حاضر به ترک اوساسونا نیست. در حال حاضر مسعود شجاعی تنها بازیکن ایرانی شاغل در اروپاست.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.