يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سه آلبوم جدید در راه است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

این آلبوم شامل قطعاتی همچون تموم دنیای من، بی ستاره و بمون کنارم به آهنگسازی حمیدرضا اکبری با اشعاری از حمیدرضا اکبری می شود. آلبوم پاپ «شاه ماهی» به خوانندگی هومن جاوید نیز با 9 قلعه چون شاه ماهی، آهنگ صدا، جستجو و آتشفشان با آهنگسازی بابک زرین و هومن جاوید و اشعاری از مریم دلشاد، حمیدرضا صمدی، پگاه موسوی، افشین یداللهی و یلدا گلرویی منتشر شده است.

آلبوم موسیقی سنتی «سرور مددکار اجتماعی» با خوانندگی امیر قاسمی در یک قطعه با آهنگسازی این هنرمند و شعری از پرویز شمس مجوز گرفت. مجوز امتیاز این آلبوم ها برای موسسه فرهنگی و هنری چهره خندان، موسسه نشر موسیقی آوای سوته دلان و موسسه پاربیرا صادر شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.