شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یک روش کاملا عجیب برای کاهش وزن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: اين بار وسيله كمكي براي لاغر شدن به شكل يك عطر، توليد شده است.

"Prends-moi"، نخستين عطر لاغري در جهان است كه توسط يك شركت فرانسوي عطرسازي، توليد شده است.

به نوشته روزنامه ديلي ميل، توليدكنندگان اين عطر خوشبو ادعا كرده اند كه محصول جديد به لاغر شدن همراه با احساسي خوشايند كمك مي كند و بر اساس مطالعات و اصول «رايحه درماني» و «طب زيبايي عصبي» تهيه شده است.

یک روش کاملا عجیب برای کاهش وزن

اين عطر حاوي موادي است كه از خود هورمون آندروفين – B ترشح مي كنند. اين هورمون با پاشيدن عطر به روي پوست جذب بدن مي شود و باعث انتقال پيغام خوشايندي به مغز مي شود كه حاصل آن ايجاد احساس خوب در انسان و كاهش تمايل به پرخوري است.

آزمايش باليني روي گروهي از زنان 18 تا 70 سال كه رژيم لاغري نداشتند نشان داد استفاده از اين عطر ميل به خوردن تنقلات و هله هوله را تا 75 درصد كاهش مي دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.