دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درگیری مسلحانه درحوالی تمرین پرسپولیس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گل: در حالیکه عصر روز گذشته همه خود را برای دیدن دیدار استقلال – ذوب آهن آماده می کردند در نزدیکی محل تمرین پرسپولیس تیراندازی رخ داد .

قبل از تمرین مقابل ورزشگاه درفشی فر اتفاق عجیبی رخ داد. چند فرد مسلح برای گرفتن یک ماشین 206 در مقابل ورزشگاه درفشی فر با این افراد درگیر شدند.

این خودرو قصد فرار داشت اما ماموران با شلیک چند گلوله این خودرو را متوقف کردند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی برابر گهر از ساعت 18:30 و پشت درهای بسته در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد.

* امیر حسین فشنگچی در هنگام ورود به ورزشگاه با یک خودرو تصادفی جزئی کرد اما مشکلی پیش نیامد.

* سوسا یک ساعت قبل از تمرین در کلینک باشگاه حضور داشت و زیر نظر دکتر چشمه سری به تمرین پرداخت. سوسا بعد از ظهر از زانوی مصدومش MRI گرفت * یک هوادار بروجردی که ناشنوا بود در تمرین امروز حضور پیدا کرد و با آوردن پلاکاردی با این مضمون که "در روزهای تاریک پرسپولیس و در ژرفای تابناک و در غروب غم انگیز پرسپولیس علی کریمی، تو دل روشن پرسپولیس هستی" آن را به کریمی داد.

* دروازه بان های پرسپولیس با نصب یک سبد به تیرهای دروازه توپ را به داخل آن پرتاب می کردند. احمد ناجی مربی دروازه بان پرسپولیس تمرین دفع توپ های بلند را برای گلرهای پرسپولیس در نظر گرفت.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.