دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مظفری زاده از کادر فنی مس عذرخواهی کرد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: داور دیدار مس و تراکتورسازی پس از دیدن فیلم مسابقه از کادر فنی و سرپرست تیم مس عذر خواهی کرد.

سعید مظفری زاده، داور دیدار مس کرمان و تراکتورسازی تبریز که در این مسابقه با قضاوت ضعیف خود موجبات سومین شکست مس را رقم زد، شب گذشته پس از پایان مسابقه و با تماشای مجدد فیلم مسابقه با حضور در لابی هتل شهریار تبریز از کادر فنی و سرپرست تیم مس کرمان عذرخواهی کرد.

مظفری زاده با بیان اینکه اشتباه جزيی از زندگی هر فرد است، بیان داشت: در صحنه پنالتی مرتکب اشتباه شدم و با دیدن فیلم مسابقه متوجه این اشتباه بزرگ خود شدم.

پس از اخراج قاسم دهنوی هافبک تراکتورسازی از زمین مسابقه اعتراض تماشاگران پرشمار تبریزی به این داور به گونه ای افزایش یافت که قضاوت مظفری زاده را تحت تاثیر قرار داد و این داور عملا در دقایقی از مسابقه با به صدا درآوردن سوت های مکرر خود قصد داشت تا نبض بازی را از دست ندهد.

دادن 10 کارت زرد و 2 کارت قرمز نیز از نکات قابل توجه داوری این مسابقه بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.