دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اختلاس 3 میلیاردی توسط یک رئیس بانک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس پليس آگاهي استان خوزستان از دستگيري رييس بانك و دو تن از همدستان كه اقدام به اختلاس سه ميليارد توماني كرده بود، خبرداد.

سرهنگ حفيظ  الله خواجوي در تشريح كشف اختلاس سه ميليارد توماني در يكي از بانك هاي شهر انديمشك، گفت: در پي وصول اخباري مبني بر ايجاد يك فقره اختلاس كلان در يكي از بانك هاي شهر انديمشك توسط كاركنان بانك، رسيدگي به اين موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي با بيان اينكه با هماهنگي هاي قضايي و اخذ اختيارات لازم، مستندات تكميلي جمع آوري شد، گفت: كارآگاهان اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي خوزستان در بررسي ها دريافتند كه رييس وقت بانك و جانشين وي با مشاركت افراد غيربانكي به نام «مريم»، با جعل اسناد بانكي و ايجاد پرونده هاي واهي و صوري و همچنين تشكيل قراردادهاي غيرواقعي و جعل نام مراجعان بانك، اقدام به برداشت وجه از حساب بانك در قالب وام هاي مشاركتي مي كردند.

رييس پليس آگاهي استان خوزستان با بيان اينكه پس از جمع  بندي و فراخوان مراجعان، تاكنون تعداد كثيري عليه «مريم»، رييس بانك به نام «سعيد» و جانشين وي به نام «صفر» اعلام شكايت كرده اند، گفت: عاملان اصلي اختلاس «سعيد، صفر و مريم» با سرعت عمل پليس قبل از اينكه بتوانند فرار كنند، دستگير و با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

خواجوي با بيان اينكه با توجه به جمع بندي هاي انجام شده، اختلاس تا مبلغ سه ميليارد تومان از جانب نامبردگان برآورد مي شد.افزود: پرونده براي دستگيري ديگر عوامل در اين اختلاس در حال بررسي است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.