شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخواست ربایندگان 7 ایرانی در لیبی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: شبکه خبری الجزیره در گزارشی جزئیاتی تازه از عملیات ربایش هیئت هلال احمر ایران که به دعوت مقامات لیبی به این کشور سفر کرده بودند، منتشر کرد و به نقل از یک مقام لیبیایی از سلامتی کامل آنها خبر داد.

خبرنگار الجزیره در لیبی به نقل از "ونیس الشارف" نماینده وزارت کشور لیبی در منطقه الشرقیه اعلام کرد: هیئت هلال احمر ایران که در لیبی به گروگان گرفته شده اند در سلامتی کامل بسر می برند و گروگانگیران از مقامات ایرانی مطالباتی را تقاضا کرده اند.

وی افزود: گروگانگیران از دولت ایران تقاضا کرده اند در ازای آزادی هیئت هلال احمر ایران، در موضوع آزادی دهها لیبیایی از زندانهای عراق وارد عمل شود.

جمعیت هلال احمر لیبی روز گذشته با صدور بیانیه ای از ربایش اعضای هفت نفره هیئت هلال احمر ایران در شهر بنغازی خبر داده بود و گروگانگیران تقاضا کرد هر چه زودتر آنها را آزاد کنند.

عملیات ربایش هیئت هلال احمر ایران که به دعوت همتای لیبیایی به این کشور سفر کرده بودند، صبح روز سه شنبه پس از خروج هیئت ایرانی از ساختمان هلال احمر لیبی در شهر بنغازی رخ داد.

بر این اساس هیئت هلال احمر ایران در در مسیر به هتل تبسی (مقر اقامتشان) در حال حرکت بوده اند که یک گروه مسلح به آنها حمله ور شده و آنها را به منطقه نامعلومی منتقل می کند.

به گزارش الجزیره هیئت هلال احمر ایران روز دوشنبه به دعوت هلال احمر لیبی برای توسعه همکاریهای دوجانبه وارد لیبی شد. جمعیت هلال احمر لیبی در بیانیه ای اخیر با تقدیر از کمکهای هلال احمر ایران در جریان انقلاب لیبی و با اشاره به روابط دو کشور از گروگانگیران خواسته است هر چه سریعتر هیئت ایرانی را آزاد کنند.

پویا حاجیان مدیر روابط عمومی هلال احمر اعلام کرد: در میان اعضای هلال احمر که ربوده شده اند آقایان عباس شبر مدیرکل هلال احمر استان تهران، محمدی عراقی معاون امور بین الملل هلال احمر، محمد عباسی مدیرکل حوزه ریاست، بلوچی مدیرکل تدارکات پزشکی، موسوی مشاور رئیس هلال احمر، شاهرضایی معاون درمان هلال احمر بوده اند.

وی افزود: هنوز دولت لیبی به طور رسمی در خصوص آخرین وضعیت افراد ربوده شده گزارشی به هلال احمر ارائه نکرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.