شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت مرغ باز هم سقوط کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران از کاهش 1800 تومانی قیمت گوشت مرغ خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار خرده فروشی ها به 5600 تومان رسیده است.

یدالله صادقی اظهار داشت: قیمت مرغ در خرده فروشی ها 5700 تومان و به صورت عمده فروشی نیز 5300 تا 5500 تومان است. وی پیش بینی کرد قیمت گوشت مرغ در روزهای آینده به صورت چشمگیری کاهش یابد.

صادقی با اشاره به اینکه تأمین نهاده های دامی و بازرسی ها ، در عرضه مرغ و ارزان شدن آن موثر بوده است ، اظهارداشت: جوجه ریزی های ماههای قبل به زودی به بازار خواهد آمد که بازهم در کاهش قیمتها اثر خواهد داشت.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به عرضه فراوان گوشت مرغ در میادین اصلی میوه و تره بار تهران گفت : در سردخانه ها هم به اندازه کافی ذخیره سازی شده است. وی از شهروندان خواست در صورت گرانفروشی، موارد تخلف را به سامانه 124 گزارش کنند.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.