شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: "مرغ" باعث ریختن خون یک نفر شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: درگیری لفظی بر سر مرغ بین دو نفر از اتباع بیگانه منجر به قتل یکی از آنان شد.

سرهنگ فتوحی فرمانده انتظامی شهرستان صدوق اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد نزاع و درگیری (چاقو کشی) از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری مرکز صدوق و اعزام مجروح حادثه به درمانگاه شبانه روزی رضوان شهر ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد نزاع در دامداری شخصی به نام محمدحسین در مجتمع دامداری های رضوانشهر رخ داده است که در درگیری، فردی به نام ظفر 30 ساله تبعه خارجی از ناحیه سینه و شکم با چاقو مجروح و به درمانگاه رضوانشهر منتقل و سپس توسط اورژانس 115 به بیمارستان افشار یزد اعزام شد و در بیمارستان فوت کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران با مراجعه به محل درگیری فردی به نام تبعه خارجی را به همراه دو نفر ایرانی با نام های علی و اکبر که در زمان درگیری در دامداری حضور داشته اند را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان تحویل دادند.

سرهنگ فتوحی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات مقدماتی همگی منکر قتل می شوند بنابراین با شگردهای پلیسی و روش های نوین کشف جرم و ارائه مدارک مستند "صیاد" به قتل اعتراف می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان صدوق گفت: متهم در خصوص نحوه ارتکاب قتل بیان کرد: ساعت 23 پس از اتمام کار جهت استراحت و صرف شام به همراه مقتول به اتاق داخل دامداری رفتیم و من از "ظفر" خواستم تا مرغی را برای شام طبخ کند که وی بیان کرد چون مرغ فاسد شده من آن را نمی پزم که این موضوع باعث درگیری لفظی بین ما شد و ظفر با برداشتن چاقو به طرفم حمله ور شد و با یکدیگر گلاویز شدیم و من چاقو را از او گرفتم و ضربه ای به سینه اش زدم و چون دیدم قصد دارد چاقو را از من بگیرد ضربه ای دیگر به پهلویش زدم که منجر به قتل او شد.

اعترافات قاتل در صحنه قتل با حضور مقام قضایی بازسازی و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.