دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقادهای بهزیستی از خداحافظ بچه! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بحث شكايت و شكايت كشي صنوف مختلف از فيلم ها و سريال هاي سينما و تلويزيون داستان كهنه اي است كه بارها و بارها در سال هاي اخير تكرار شده، گاهي شدت داشته و گاهي هم خيلي آتش افروز نبوده است! امسال هم داستان شاكي شدن نظام پرستاري و بهزيستي و بعضي انتقاد هاي تند و تيز از مضمون سريال «خداحافظ بچه» بعد از گذشت چند قسمت از پخش آن به اوج خود رسيده است، به اندازه اي كه بهزيستي اطلاعيه اي داده و نسبت به نوع پيام رساني سريال انتقادهاي شديدي را وارد كرده و يكسري مواردي قانوني كه گويا در سريال لحاظ نشده را متذكر شده است.

يكي از نكات جالب توجه در اطلاعيه بهزيستي اشاره به بحث دوربين مداربسته موجود در شيرخوار گاه هاي سراسر كشور است و به اعتقاد اين سازمان خداحافظ بچه نحوه ورود و خروج به شيرخوار گاه هاي كشور را بسيار آسان توصيف كرده كه گويا اصلا اين گونه نيست. اين اطلاعيه نكات جذاب ديگري هم دارد از جمله اينكه در شیرخوارگاه ها ورود افراد تحت عنوان متقاضی فرزندپذیری و افراد خیر به محل زندگی کودکان ممنوع است يا در حال حاضر حدود 87 درصد از کودکان به علت داشتن پدر و مادر و جدپدری غیرقابل واگذاری هستند و مدت توقف کودکان واجد شرایط فرزندخواندگی بسیار محدود است و بحث انتخاب بچه در شيرخوارگاه توسط بازيگران فيلم امري نادرست و غلط است كه هيچ كدام از اين موارد در سريال رعايت و لحاظ نشده تا طبق نظر سازمان بهزيستي پيام اين سريال كاملا غلط به مخاطب برسد.

انتقادهای بهزیستی از خداحافظ بچه!

اما جدا از اين اطلاعيه نكته جالبي كه وجود دارد اين است كه در خداحافظ بچه باز هم نام يكي از پرحاشيه ترين و ريسك پذير ترين آدم هاي چند سال اخير تلويزيون به چشم مي خورد؛عليرضا افخمي. افخمي از آن دسته آدم هاي تلويزيوني است كه هر گاه با هر سمتي در سريالي مشاركت داشته آن سريال در كانون توجه قرار گرفته و معمولا در كانون توجه قرار گرفتن با خودش هزار و يك دردسر مي آورد.

كمي به ذهنتان فشار بياوريد، حدود يك دهه پيش افخمي سريالي ساخت كه پخش آن سريال با فاجعه دردآوري همراه شد. داستان گروگانگيري جواناني كه به سبك شخصيت هاي «تب سرد» بچه اي را دزديده بودند آغاز حاشيه هاي افخمي در تلويزيون بود. حاشيه هاي افخمي براي سريال «او يك فرشته بود» هم كه لازم به گفتن نيست، سريالي كه باعث شد تا چند سال سريال هاي تلويزيوني تمام و كمال ماورايي شوند! كمي كه جلوتر مي آييم سريال «اغما» يادمان مي آيد؛ سريالي كه افخمي نويسندگي اش را به عهده داشت.

در «اغما» پرستاران و جامعه پزشكي به همه چيز سريال اعتراض كردند، پارسال را هم كه به خاطر داريد در زمان پخش سريال «پنج كيلومتر تا بهشت» كه خودش آن را كارگرداني كرده بود پسري به سبك شخصيت اصلي فيلم و براي اينكه تبديل به يك روح شود دست به حلق آويز كردن خودش زد كه متاسفانه اين حركت پسر با مرگ او همراه شد. امسال هم در خداحافظ بچه افخمي نقش مشاور پروژه را دارد و بايد اين بار با سازمان بهزيستي، نظام پزشكي و البته بعضي موضع گيري ها و قضاوت ها در خصوص سريالش مواجه شود. اولين قضاوت و موضع بحث برانگيز را هم خبرگزاري فارس ديروز با تيتر «آموزش شیوه های مختلف خلاف کاری در سریالی به نام خداحافظ بچه» روي سايت خود قرار داد.

جالب ترين قسمت اين موضع گيري آنجايي است كه منتقد اين سايت مي گويد:«ما تاکنون آموخته‏ایم که چگونه خود را جای دیگران جا بزنیم و با مدرک دیگری آزمایش خلاف بدهیم بدون اینکه شرمنده باشیم (اشاره به آزمایش نازایی به نام شخص دیگر)، آموختیم چگونه گواهی زایمان را از سایت بیمارستان‏ها پیدا کنیم و جعل آن را دستمایه قرار دهیم و اصولا در شهرمان جاعل این کار راحت پیدا می‏شود، آموختیم چگونه از شیرخوارگاه بچه بدزدیم، آموختیم چگونه یک مکان را برای دزدی از آن شناسایی کنیم و چگونه به درون خانه ‏های دیگران برویم و آموزه‏ های دیگری که نقل آن باعث اطاله کلام می‏شود و باتوجه به اینکه تازه به نیمه مجموعه رسیده ‏ایم، دوره ‏ها و آموزه‏ های دیگری احتمالا در راه داریم.» با چنين نگرشي افخمي و منوچهر هادي كارگردان سريال بايد منتظر واكنش هاي تند و تيز تري در ادامه سريال و تا پايان پخش آن در ماه رمضان باشد. تا كنون كه افخمي از همه شكايت ها جان سالم به در برده بايد ديد اين بار چه اتفاقي براي او و سريالش خواهد افتاد

انتقاد بهزیستی از خداحافظ بچه!

سازمان بهزیستی در اطلاعیه ای به انتقاد از سريال خداحافظ بچه پرداخت كه در بخشي از آن آمده است. بر این اساس دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور به عنوان متولی امر سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای امور کودکان تحت سرپرستی بر خود لازم می داند نسبت به جریاناتی که این مدت در سریال «خداحافظ بچه» مبنی بر فرزندخواندگی اتفاق افتاده است، نکات قابل تأملی را متذکر شود.

براساس دستورالعمل تخصصی مراقبت و پرورش کودکان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی کشور، سپردن دائم کودکان به خانواده های واجد شرایط به عنوان فرزندخوانده از حساسیت ویژه ای برخوردار و منوط به هماهنگی های سازمان بهزیستی، اداره سرپرستی قوه قضائیه، نیروی انتظامی، سازمان پزشکی قانونی، وزارت بهداشت و ... است و مرجع وحدت رویه کارشناسان آئین نامه اجرایی فرزندخواندگی است که در آن با اشاره به مراحل انجام، شرایط زوجین منقاضی را تشریح کرده است.

مطابق فرآیند انجام کار، مسئولان و کارشناسان خانه های نوزادان، نونهالان و نوباوگان ضمن ارائه خدمت به کودکان تحت مراقبت صرفاً پس از معرفی کمیته فرزندخواندگی ملزم به راهنمایی زن و شوهر منقاضی برای انتخاب و نهایتاً تحویل کودک هستند و هرگونه فعالیت در زمینه فرزندخواندگی بدون اطلاع کمیته مذکور ممنوع می باشد که در این سریال لحاظ نشده و تمامی مراحل متمرکز در شیرخوارگاه بوده است. پس از انجام مصاحبه اولیه با متقاضیان به منظور بررسی اجمالی وضعیت قانونی و اجتماعی متقاضیان مبنی بر فرزندپذیری و در صورت تأیید معرفی به دادگاه برای تشکیل پرونده قضایی و سپس معرفی به مرجع انتظامی جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و سازمان پزشکی قانونی جهت آزمایشات مبنی بر تأیید صحت جسمانی و روانی آنان صورت می گیرد؛ در حالی که در سریال «خداحافظ بچه» مصاحبه ای که در شیرخوارگاه صورت گرفت شباهتی به مصاحبه اولیه نداشته و صرفاً اخذ اطلاعات در خصوص مراحل فرزندخواندگی از جانب متقاضیان بود.

مطابق ماده 62 قانون مجازات اسلامی افرادی که دارای سوء پیشینه کیفری می باشند، محرومیت از حقوق اجتماعی به مدت زمان معینی دارند که تشخیص آن بر عهده اداره تشخیص هویت است نه مددکار و یا مشاور مصاحبه کننده.

همچنین در شیرخوارگاه ها ورود افراد تحت عنوان متقاضی فرزندپذیری، افراد خیر به محل زندگی کودکان ممنوع است. حتی در صورت طی مراحل انجام کار و تأیید صلاحیت های تخصصی و اجتماعی اولین دیدار با کودک موردنظر خارج از شیرخوارگاه معمولاً در بخشی مجزا از سایر کودکان صورت می پذیرد و حضور افراد مجاز حتی کارشناسان ناظر در شیرخوارگاه به منظور رعایت نکات بهداشتی با پوشش استریل امکان پذیر می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.