پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شلواری داغ برای دوچرخه‌ سواران! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يك شلوار داغ ويژه قرار است توسط ورزشكاران انگليسي در آماده سازي براي رقابت دوچرخه سواري سرعتي در پيست مورد استفاده قرار بگيرد.

اين لباس هاي ورزشي با همكاري سازمان دوچرخه سواري انگليس و دانشگاه لافبورو طراحي شده كه عضلات دوچرخه سوار را پيش از رقابت گرم كرده و آنها را براي رقابت آماده مي سازند.

شلواری داغ برای دوچرخه‌ سواران!

اين شلوارها كه ADIPOWER ناميده مي شوند از كاركردي مشابه با گرم كن هاي لاستيك در رقابت هاي اتومبيل راني فرمول يك برخوردار بوده و عضلات را پيش از رقابت براي ارتقاي توان اجرايي ورزشكار گرم مي كند.

شلواری داغ برای دوچرخه‌ سواران!

اين شلوارها از رشته هاي گرم شده با باتري برخوردار بوده كه بر روي گروه عضلات اصلي دوچرخه سوار قرار گرفته و دماي آنها را بين گرم کردن بدن و آغاز رقابت حفظ مي كنند.

شلواری داغ برای دوچرخه‌ سواران!

آنها همچنين به سرعت قابل تعويض هستند و مي توان آنها را در لحظه آخر پيش از رقابت از بدن دور كرد.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.