دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرغ چه زمانی تک‌نرخی می‌شود؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تاچند روز پیش در خبر ها آمده بود که مرغ در تمام استان ها تک نرخی و به قیمت هر کیلو ۵۲۰۰ تومان عرضه می شود. استاندار تهران نیز اعلام کرد که این مصوبه به همه استان ها ابلاغ شده است، اما مشاهدات خبرنگاران از بازار مرغ نشان می دهد که واسطه گران و عوامل فروش همچنان در برابر این تصمیم مقاومت می کنند.

در حالی که اعلام شده بود قیمت مرغ از سه روز پیش تک نرخی (هر کیلو ۵۲۰۰ تومان) شده است، گزارش های می دانی از سطح بازار حاکی از آن است که مرغ در نقاط مختلف شهر همچنان به قیمت های متفاوت فروخته می شود. در حال حاضر قیمت خرده فروشی مرغ در کشور به ۶۷۰۰ تا ۷۷۰۰ تومان هم رسیده است.

در این باره یکی از مرغ فروشان درباره دلایل اجرا نشدن عرضه مرغ تک نرخی به خبرنگار ایسنا گفت: ما هم خبر کاهش قیمت مرغ را شنیده ایم ولی زمان اجرایی شدن آن در همه مغازه ها مشخص نیست و ما مرغ را به قیمت روز به فروش می رسانیم.

فروشنده دیگری هم گفت: امروز مرغ را به قیمت هر کیلو ۶۷۰۰ تومان عرضه می کنیم و فعلا مرغ ارزان نشده است.

اظهارات فروشندگان مرغ در حالی است که مدیر بازرسی و نظارت اصناف تهران، ضمن بیان اینکه عرضه مرغ تک نرخی به ما ابلاغ شده است، تاکید کرده که با توجه به این ابلاغ روند نظارتی روی مراکز و مغازه های مرغ فروشی تشدید خواهد شد.

وی ضمن اعلام شماره ۱۲۴ اظهار کرده که مردم در صورت بروز تخلف می توانند با این شماره تماس بگیرند و موضوع را گزارش دهند.البته در این میان تلاش مسئولان برای کاهش قیمت مرغ همچنان ادامه دارد.

در همین راستا به تازگی کشتی حامل مرغ های منجمد در بندر شهید رجایی پهلوگیری کرده است. در این رابطه معاون گمرک از ورود ۳۲ کانتینر گوشت مرغ به کشور خبر داده و گفته که این محموله از کشورهای ترکیه و برزیل وارد ایران شده است.

محمدرضا نادری توضیح داده که بنا به درخواست وزیر صنعت، معدن و تجارت، این محموله بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی وارد کشور شد و ما یک هفته کاری مهلت دادیم تا بعدا حقوق و عوارض گمرکی این محموله وارداتی پرداخت شود.

واردات ۳۲ کانتینر گوشت مرغ به کشور در حالی انجام می شود که پیش از آن مسوولان بار ها از بازگشت مرغ به قیمت های سابق در آینده نزدیک خبر داده بودند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.