دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جدول قیمت و اجاره مسکن در شمال تهران/ الهیه متری 10 میلیون تومان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قیمت آپارتمان در شمال تهران با فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که هرکدام از این ویژگی ها می تواند قیمت را تا دو برابر افزایش دهد.

خرید و فروش مسکن در شمال تهران به غیر از تاثیر قیمت زمین در قیمت نهایی از فاکتورهای دیگری هم تاثیر می گیرد که می تواند قیمت یک ملک را تا هر مترمربع 5 میلیون تومان هم افزایش دهد؛ به همین جهت سقف مشخصی را نمی توان برای قیمت ها تعیین کرد.

در واقع فاکتورهایی مانند امکانات رفاهی، ورزشی، پارکینگ های مکانیزه و نوع مصالح بکاررفته در یک ساختمان از جمله عواملی هستند که تاثیر زیادی را بر قیمت آپارتمان در این بخش از شهر تهران می گذارند.

در سال های اخیر و با گرانی مسکن در تهران، قیمت مسکن در این بخش به نسبت دیگر مناطق پایتخت جهشی نداشته است اما براساس نرخ تورم و به تبع دیگر قیمتها، رشد محسوسی در قیمت هر مترمربع آپارتمانها شاهد بودیم که البته این جدا از قیمت زمین در این منطقه است.

البته اجرای طرح تفصیلی جدید شهر تهران، ساخت و ساز را در این منطقه از تهران محدود کرده است و هم اکنون تمامی ساخت و سازها براساس مجوزهای صادر شده از قبل، انجام می گیرد

خرید و فروش آپارتمان در منطقه یک تهران(قیمتها به میلیون تومان)

فعالان بازار مسکن اعلام می کنند که اگر قیمت هرمتر مربع مسکن بیش از 4 میلیون تومان باشد، رهن کامل براساس متراژ یک واحد تعیین خواهد شد اما آپارتمان هایی در این منطقه با متراژ کمتر از 50 متر تا حدود دو برابر هم اجاره داده شده اند.

البته این را هم باید در نظر داشت که برخی از این آپارتمان ها به خصوص سوئیت ها ممکن است که مبله به اجاره برسند که همین ویژگی هم قیمت ها را افزایش می دهد بنابراین نمی توان قاعده چندان مشخصی را برای قیمت در این محلات تعیین کرد اما کف قیمت همان متری یک میلیون تومان برای رهن کامل است.

اجاره بها در آپارتمان های 100 متری منطقه یک تهران( قیمتها به میلیون تومان)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.