شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ثبت نام مسکن‌های ویژه در شهریورماه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

محمدرضا محمودی، معاون عمرانی استاندار تهران درباره آغاز ثبت نام مسکن ویژه در شهر تهران اظهار داشت: از اوایل شهریور مراحل ثبت نام در مسکن های ویژه اعلام و آغاز می شود.

وی ادامه داد: زمان دقیق ثبت نام مسکن های ویژه از سوی دستگاه های دولتی اعلام می شود و تا قبل از این شهروندان نسبت به ثبت نام و پرداخت وجه اقدام نکنند.

محمودی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا مسکن های ویژه موجب افزایش مهاجرت نمی شود بیان داشت: با شرایطی که برای ثبت نام و واگذاری این مسکن ها در نظرگرفته شده این طرح موجب افزایش مهاجرت پذیری نمی شود بلکه در کاهش قیمت مسکن در شهر تهران نیز تأثیر گذار است.

معاون عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: سابقه سکونت ۱۰ ساله در تهران،متأهل بودن، بهره مند نشدن از وام های مسکن از شرایط ثبت نام در این مسکن هاست و فرزندان شاهد و ایثارگر نیز در اولویت قرار دارند.

محموی با بیان اینکه مسکن های ویژه در ۲۲ منطقه تهران ساخته می شود گفت:۱۰۰ هزار واحد مسکن ویژه در شهر تهران ساخته می شود.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه احتمالاً وام بیش از ۲۵ میلیون تومانی برای مسکن های ویژه در شهر تهران در نظر گرفته می شود، متقاضیان باید توانایی پرداخت ماهانه یک میلیون تومان را داشته باشند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.