دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تعرفه کارمزد بانکها افزایش یافت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در پنج روز گذشته (پنجم مردادماه) با ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به بانکهای دولتی و خصوصی کشور نرخ تعرفه کارمزد خدمات ریالی افزایش یافت.

براساس این بخشنامه که ازسوی اداره نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی ابلاغ شده، انواع خدمات ریالی در بانکها از جمله، صدور ضمانت نامه ها،حواله ها، صندوق امانات، صدور چک های بین بانکی و وصول برات ، حساب های قرض الحسنه جاری و حساب های قرض الحسنه پس  انداز، ارزیابی اموال، صدور گواهی حساب حداقل ۲۰ درصد افزایش یافته است.

براساس این بخش نامه هزینه صدور چک بانکی از دو هزار تومان به ۲۵۰۰ تومان و هزینه صدور چک بین بانکی به ۳۷۰۰ تومان افزایش یافته است.

همچنین برای صدور ضمنانت نامه برای سپرده های بلند مدت ریالی تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز ۰٫۷۵ درصد مبلغ در سال یعنی ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان و برای مبالغ بالاتر از ۱۰ میلیون ۰٫۵ درصد مبلغ در سال هزینه محسوب می شود که این روند محاسبه ضمانت نامه برای سپرده های بلند مدت ارزی، اوراق مشارکت ، سکه طلا نیز اجرایی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.