پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بخش نامه حذف ارز مسافری ابلاغ شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طبق بخش نامه بانک مرکزی به بانک های خصوصی و دولتی، ارز مسافرتی کلا قطع شده و بانک ها تنها به زائران کشورهای عربستان، عراق و سوریه برای یکبار در سال 200 دلار آمریکا خواهند داد.

پس از گذشت چندین روز از سخنان رییس کل بانک مرکزی در جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی مبنی بر تصمیم حذف ارز مسافرتی، با بخش نامه به بانک ها این تصمیم عملی شد.

البته در روزهای گذشته حرف های رییس کل بانک مرکزی که به نقل از نمایندگان مجلس حاضر در جلسه غیر علنی منتشر شده بود از تعلق گرفتن 400 دلار برای زائران کشورهای عربستان،  عراق و سوریه خبر می داد که این رقم با بخش نامه به 200 دلار کاهش و علمیاتی شد ضمن آنکه کودکان بین 2 تا 12 سال که قبلا از 50 درصد سهمیه ارزی برخوردار بودند نیز دیگر ارزی نخواهند داشت.

هرچند که حذف ارز مسافرتی از سوی بانک مرکزی راهکاری برای جلوگیری از خروج ارز از کشور و سوء استفاده برخی از تفاوت نرخ ارز دولتی با بازار آزاد تلقی می شود، اما جای تامل دارد که 400 دلار ارز به مسافران کشورهای نزدیک و حتی تایلند و چین و 1000 دلار به مسافران کشورهای اروپایی و دورتر آن هم یکبار در سال، چه میزان بر ثابت و پایین نگه داشتن نرخ ارز در بازار آزاد موثر خواهد افتاد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.