جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز توزیع سبد رمضان کارمندان دولت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سبد کالای کارمندان دولت از امروز توزیع می شود، گفت: مرغ تا زمان تامین بودجه، در سبد کالای کارمندان قرار نخواهد گرفت.

علی پورکاوه گفت: کالاهای سبد کارمندان به مناسبت ماه مبارک رمضان، از امروز دوشنبه در اختیار مباشران دستگاههای دولتی در استانها قرار می گیرد و به تدریج در روزهای آینده، این سبد میان کارمندان توزیع خواهد شد.

مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: هم اکنون سبد کالای کارمندی که توزیع می شود، اقلامی همچون برنج، روغن و شکر را در بر می گیرد، اما مرغ به دلیل عدم تامین اعتبار در این سبد جای نگرفته و در صورت تامین اعتبار، در روزهای آینده توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به توزیع گسترده مرغ با قیمت مصوب تنظیم بازاری در شبکه های توزیع منتخب در سراسر کشور تصریح کرد: پیشنهادی که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مرغ در سبد کالای کارمندی ارایه داده بود، معادل 10 کیلوگرم مرغ بود، اما به دلیل عدم تامین اعتبار، به هر نسبتی که بودجه تامین شود، مرغ توزیع خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.