جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نرخ سکه و ارز در بازار آزاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار 727 هزار تومان، طرح جدید 725 هزار تومان و نیم سکه 362 هزار و 500 تومان است، همچنین نرخ هر قطعه سکه ربع بهار آزادی در بازار طی روز جاری 185 هزار تومان و سکه گرمی 110 هزار تومان اعلام شد.

 

در عین حال قیمت هر گرم طلای زرد 18 عیار در بازار تهران امروز 74 هزار و 57 تومان و هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1624 دلار است. فعالان بازار ارز قیمت هر دلار آزاد را امروز1949 تومان، هر یورو را 2425 تومان و هر پوند را 3096 تومان اعلام کردند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.