جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جلوگیری از خروج ارز مسافرتی زور نمی خواهد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پس از مطرح شدن پیشنهاد حذف ارز مسافرتی (به جز برای زائران عتبات و حجاج) از سوی نمایندگان مجلس، این پیشنهاد با موافقت رییس کل بانک مرکزی همراه شد و به بانک ها ابلاغ شد.اما سئوال اینجاست که مجلس در این موردچگونه از حقوق استفاده کنندگان از ارز مسافرتی دفاع می کند ؟ طبق آنچه نمایندگان مجلس اظهار کرده اند امروز رییس کل بانک مرکزی با حضور در جلسه غیرعلنی مجلس از محدود شدن ارز مسافرتی خبر داد.

ایسنا نوشت:علی اکبر آقایی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفـت: طبق گزارشی که آقای بهمنی به مجلس ارائه کردند، ارز مسافرتی صرفا به سفرهای زیارتی و همین طور حج اختصاص خواهد یافت.

عبدالکریم رجبی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز گفت: پیشنهاد نمایندگان به رییس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی این بود که از این پس فقط زائرین عتبات و حجاج بتوانند از ارز مسافرتی استفاده کنند و سایر مسافران از بازار آزاد ارز تهیه کنند که این پیشنهاد با نظر مساعد بهمنی مواجه شد و وی قول داد که این موضوع به تصویب برسد.

نکته حرفهای این نماینده مجلس این است که این نمایندگان مجلس پیشنهاد دهنده این محدودیت بودند نه دولت!

این در حالی است که مردم به عنوان درخواست کنندگان ارز و کسانی که روی کاغذ ، به سفر احتیاج دارند و قاعدتا نمی توانند از بازار آزاد ارز تهیه کنند جزو کسانی هستند که باید از حق آنان دفاع شود.

ارز مسافرتی بعد از محدود شدن آن تنها حقی بود که مردم از ارز دولتی داشتند و حذف کامل آن یعنی به رسمیت شناخته شدن کامل بازار آزاد ارز!

اما طرح حذف ارز مسافرتی در کمیسیون اقتصادی مجلس و اینک طرح موضوع اختصاص ارز مسافرتی به سفرهای زیارتی،  تورهای مسافرتی خارجی را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. این موضوع از آنجا که بازار سفر همچنان پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها،  به تعادل نرسیده،  برای بخش خصوصی بسیار بااهمیت است.

به اعتقاد اکبر غمخوار عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی تهران، وقتی سفر در سبد خانوار قرار دارد،  مانند هر کالای دیگری که در این سبد جا دارد،  پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها به حمایت نیاز دارد: «مردم برای داشتن روحیه بهتر و کارآیی بیشتر نیاز به سفر کردن دارند.»

رقیه حاتمی پور عضو علی البدل هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی تهران در این باره به خبرگزاری میراث فرهنگی می گوید: «هم اکنون که نرخ ارز بالا رفته، ظرفیت سفر پایین آمده است. از سوی دیگر تورم اقتصادی روی گردشگری داخلی هم تأثیر گذاشته است. حال، اگر ارز مسافرتی یا یارانه گردشگری حذف بشود،  می توان گفت که ما اغلب مسافران را از دست خواهیم داد.»

ناصر مرادی عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هم به ایسنا گفت: باید از خروج ارز از ایران جلوگیری کرد؛ اما نه با زور، بلکه با برنامه ریزی سالم و درست.

حذف ارز مسافرتی روی سفرهای خارجی تاجران، دانشجویان و خانواده های آن ها تأثیری ندارد، چون آن ها در هر صورت مجبورند این سفرها را انجام دهند و شاید اصلا این اتفاق برای شان مهم نباشد.

او در عین حال با اشاره به تأثیر حذف ارز مسافرتی بر کاهش تعداد تورهای خروجی، بیان کرد: عید امسال پس از کاهش میزان ارز مسافرتی، تعداد سفرهای خارجی کم شد و در تابستان امسال هم میزان استقبال از سفرهای خارجی نسبت به سال گذشته کمتر شده است. حتما با حذف ارز مسافرتی تعداد سفرهای خروجی کمتر از این هم می شود.

وی بیان کرد: اگر به فکر گردشگری کشور هستیم، باید کاری انجام شود تا ارزها از کشور خارج نشود و در آنتالیا، دبی، بانکوک، مالزی یا هر جای دیگری خرج نشود، باید جلوی این کار گرفته شود؛ اما نه با زور، بلکه با یک برنامه ریزی درست و سالم در داخل کشور که انجام این کار، مستلزم برگزاری نشست های تخصصی با حضور کارشناسان اهل فن است.

او همچنین اظهار کرد: باید توجه کرد همه ی افرادی که به خارج سفر می کنند، برای خلاف نمی روند، خیلی از آن ها خانوادگی سفر می کنند، پس چرا کاری نکنیم که آن ها پول  خود را در داخل کشور خرج کنند، هرچند برای هدایت این افراد لازم است هزینه ها را در کشور پایین آوریم، چراکه در حال حاضر قیمت هتل های ایران از بسیاری از کشورها بیشتر است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.