جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت مسکن‌های ویژه تهران اعلام شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

درحالیکه طرح مسکن ویژه در تهران با هدف کنترل و تعدیل بازار مسکن و اجاره بها در تهران در حال اجرا است، ثبت نام این واحد ها از عید فطر آغاز و واحدهای آن به صورت مجتمع یا برج های مسکونی احداث می شوند.

قیمت زمین های این مسکن 700 هزار تومان و قیمت ساخت آن نیز 700 هزار تومان در نظر گرفته شده، لذا این مسکن با متری یک میلیون و 400 هزارتومان به متقاضیان واگذار خواهد شد و با توجه به امکانات تعریف شده و احداث در شهر تهران، قیمت تمام شده آن بیشتر از مسکن مهر است.

قرار است 30 هزار واحد مسکن طرح ویژه در چهار نقطه از شهر تهران ساخته شود و در حال حاضر احداث یک پروژه 10 هزار واحدی در تهرانپارس کلید خورده است.

طرح ویژه مسکن با هدف کنترل و تعدیل قیمت زمین و مسکن به عنوان آخرین سیاست دولت در کنار طرح مسکن مهر مطرح شده است و متأهل بودن، سابقه سکونت 10 ساله در تهران و عدم استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید مسکن برخی از شرایط متقاضیان برای ثبت نام در این نوع مسکن است.

پیش از این ایرج رهبر ـ رییس کانون سراسری انبوه سازان ـ شرایط ثبت نام این نوع از مسکن را همانند شرایط ثبت نام مسکن مهر است اعلام کرده  بود.

از جمله شرایط ثبت نام مسکن مهر پردیس فاقد مسکن بودن یا به عبارتی افراد سرپرست خانواری که خود و افراد تحت تکفل آنها از تاریخ اول فروردین 84 فاقد زمین و واحد مسکونی بوده و از تاریخ 22/11/1357 ماه از هیچ یک از امکانات دولتی یا امکانات نهادهای عمومی غیر دولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشند، زنان خود سرپرست اعم از مجرد، مطلقه یا بیوه مشروط به داشتن حداقل 35 سال سن با ارائه مدارک و مستندات قانونی (در خصوص فوت همسر یا طلاق، معلول جسمی، حرکتی با دارا بودن حداقل 20 سال سن و با معرفی و تأیید سازمان بهزیستی کشور است.

چگینی ـ مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی ـ با بیان اینکه در راستای تنظیم بازار مسکن و تولید مسکن ویژه در مناطق شهر تهران، ثبت نام این واحدها از مرداد ماه و یا شهریور ماه آغاز می شود، اظهار کرد: مخاطبان اصلی این واحدها مستاجران هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.