شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش یک هزار تومانی قیمت مرغ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

با واردات مرغ و تامین بخشی از خوراک طیور مورد نیاز مرغداران، قیمت مرغ در بازار با یک هزار تومان کاهش به کیلویی6500 تومان رسید.

در حالی که طی چند روز گذشته قیمت مرغ در بازار کیلویی 7500 تومان بود، اما با واردات مرغ از کشورهای برزیل و ترکیه و نیز تامین بخشی از خوراک مرغداریها قیمت در بازار شکسته شد.

البته مسئولان استانداری تهران روز گذشته اعلام کردند، قیمت مرغ تک نرخی و 5200 تومان در کل کشور اعلام شده است، اما ظاهرا مرغ با این قیمت در برخی از نمایشگاه های ضیافت و برخی شرکت های تعاونی و میادین عرضه می شود و مرغ ارزان هنوز به دست همه مردم نمی رسد.

البته قبلا هم مسئولان خبر از عرضه مرغ 4700 تومانی در بازار می دادند که توزیع آن هم بسیار محدود بود و برای هر کسی امکان خرید وجود نداشت.

طی روزهای گذشته واردات مرغ و گوشت به صورت نامحدود آزاد شده و مرغ از کشورهای برزیل و ترکیه وارد کشور می شود.

قیمت مرغ طی یک ماه اخیر با افزایش جهشی مواجه شد و از کیلویی 5 هزار تومان به 8 هزار تومان هم رسید، در حالی که سال گذشته همین زمان نیز به قیمت 2900 تومان عرضه می شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.