پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نفت ایران ۱۰۰ دلاری شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اختلال عرضه نفت خام کشورهای خاورمیانه، تحریم نفتی ایران توسط غرب، افزایش واردات نفت خام آمریکا و کاهش صادرات روزانه نفت خام اوپک از عوامل بالابرنده بهای نفت در روزهای اخیر بود که موجب شد بهای نفت ایران به طور میانگین به 100 دلار در هر بشکه برسد.

بنابر این گزارش، بهای نفت خام در بازارهای بین الملل هفته گذشته با نوسان همراه بود، به طوری که در برخی از روزها به بیش از 106دلار در هربشکه رسید، ولی در برخی از روزها نیز با کاهش همراه بود.

این گزارش حاکی است، افزایش بهای نفت در هفته های اخیر علل متعددی داشته است که از جمله این عوامل می توان به نگرانی های مربوط به اختلال در عرضه نفت خام در خاورمیانه به دلیل تشدید درگیری در برخی از کشورهای نفت خیز این منطقه اشاره کرد، البته مواردی مانند نگرانی های بازار نفت با اجراشدن تحریم عرضه نفت ایران توسط غرب، افزایش واردات نفت خام آمریکا و کره جنوبی و کاهش صادرات نفت خام نیجریه نیز از عواملی است که این روزها در قیمت نفت تاثیر گذار بوده است.

براساس این گزارش یکی از عوامل مهمی که موجب شده است، بهای نفت خام در بازارهای بین المللی افزایش یابد، کاهش صادرات روزانه نفت خام اوپک است که این امر موجب شده است تا بهای نفت اوپک نیز در بازار افزایش یابد و در طول یک هفته گذشته به طور میانگین به بیش از 102 دلار در هر بشکه برسد.

این گزارش اضافه می کند، در طول این مدت نیز قیمت هر بشکه نفت ایران افزایش یافت و به میانگین 100 دلار رسید که به نظر می رسد می توان امیدوار بود در روزهای آینده قیمت هر بشکه نفت ایران روند افزایشی خود را داشته باشد، اما پیش بینی برای روزهای آینده با توجه به شرایط متغیر بسیار مشکل است.

این گزارش حاکی است، یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت این است که در روزهای گرم به دلیل کاهش تقاضا با کاهش قیمت نفت خام در هر بشکه مواجه هستیم، اما به محض سرد شدن هوا و به دلیل افزایش تقاضا در مقابل عرضه ، می توان انتظار داشت که قیمت نفت در هر بشکه افزایش یابد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.