يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ریزش قیمت سکه و دلار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روز گذشته دلار با بیش از 30 تومان کاهش تا محدوده 1940 تومان کاهش یافت. قیمت سکه نیز در این راستا با 18 هزار تومان کاهش، به 723 هزار تومان رسید. قیمت ها البته در مسیر کاهشی نیز در سطح بازار تفاوت های جزئی را به همراه داشت.

قیمت ها در بازار سرازیر شد!

گروه بازار پول- قیمت ها دیروز در بازار ارز و سکه به شدت ریزش داشت. روز گذشته قیمت تمامی ارزها و سکه ها در بازار با کاهش زیاد روبه رو شد و منحنی نوسان قیمت ها به شیب تندی تبدیل شد. افزایش و کاهش قیمت ها فرآیندی کاملا عادی در بازار است.

افزایش طرف عرضه قطعا به افت تقاضا می انجامد و افت قیمت را در پی دارد. گاهی نیز افت عرضه موجب افزایش تقاضای کل در بازار شده و در هم آمیختگی آن با برخی انتظارات و توقعات منجر به افزایش قیمت ها می شود. در واقع، برقراری تناسب بین عرضه و تقاضا مکانیسم نهایی و البته هدفمندی است که در بین تمامی بازارهای مالی و کالایی بالاترین سرعت نوسان قیمت متوجه بازار ارز است. در روز های اخیر قیمت ها در بازار ارز در پی افت عرضه دلارهای ارزان تر از سطح بازار، افزایش یافته بود.

روز شنبه قیمت های 1980 تومان و 1990 تومان هم به طور غیر رسمی در گوشه و کنار بازار اعلام شد. روز گذشته، اما قیمت ها در بازار به شدت افت کرد. قیمت دلار آمریکا با بیش از 30 تومان کاهش و قیمت سکه با 18 هزار تومان کاهش تا 723 هزار تومان کاهش یافت.

قیمت در بازارهای جهانی به دلیل تعطیلی پایان هفته ثابت مانده بود، اما قیمت ها در بازار داخل بار دیگر کاهش شدیدی را ثبت کرد. دیروز در فضای خبری بازار ارز خبرهای تازه ای نیز منتشر شد که برخی البته پتانسیل جابه جا کردن قیمت ها را دارد. کاسته شدن از سهمیه ارز زائران تا 200 دلار از این جمله بود.

بانک مرکزی از روز چهارشنبه در پیشنهادی که در مجلس ارائه شد، در پی برداشتن سهمیه ارز مسافری برآمد و روز گذشته ضمن اعلام رسمی برداشته شدن آن از سهمیه ارز زائران عتبات نیز 50 درصد کاسته شد و تعداد آن به 200 دلار برای استفاده یک بار در سال تعیین شد. همچنین اعلام شد که از 10 اولویت تعیین شده برای بهره برداری ازارز دولتی 1226 تومانی، اولویت های سوم، چهارم و پنجم مشروط شده است. با این حال، افت قیمت ها در بازار امروز و ورود دلارهای ارزان تر به بازار نشان داد که تاکید بر کفایت ذخایر ارزی همراستا است.

قیمت ها در بازار روز گذشته

دیروز با رسیدن نرخ دلار به 1940 تومان تا ساعت 4 بعداز ظهر و افت 33 تومانی آن، قیمت سایر ارزها نیز کاهش یافت. یورو تا این ساعت با 25 تومان افت قیمت به نرخ 2430 تومان رسید. پوند انگلیس هم تا رسیدن به 3096 تومان، تقریبا 25 تومان از ارزش خود را از دست داد.

صد ین ژاپن نیز با 30تومان افت قیمت به سطح 2500 تومان رسید. ریال عربستان و درهم امارات با کاهش 3 تومانی و 5 تومانی به ترتیب 522 تومان و 531 تومان فروخته شدند. دیروز دلار کانادا 20 تومان ارزان شد و 1976 تومان فروخته شد. دلار استرالیا نیز با 5 تومان کاهش قیمت 2056 تومان فروخته شد. از قیمت لیرترکیه نیز 4 تومان کاسته شد و1105 تومان به بازار عرضه شد.

در بازار سکه نیز افت شدید قیمت بازار را با هیجان بیشتری مواجه کرد. سکه طرح جدید و قدیم هر یک با 18هزار تومان کاهش، به ترتیب 723هزار تومان و725 هزار تومان رسیدند. نیم سکه 8 هزار تومان کاهش یافت و 362 هزار تومان فروخته شد. ربع سکه نیز 3500 تومان از ارزش خود را از دست داد و تا 185 هزار تومان پایین آمد. در بازار طلا قیمت هرگرم طلای 18 عیار بدون اجرت ساخت با بیش از 1900 تومان کاهش به 73 هزار و757 تومان رسید. قیمت هر مثقال طلای 17 عیار نیز 8400 تومان ارزان شد و به 319 هزار و 500 تومان رسید.

 

طلا در بازارهای جهانی

طلا در پایان معاملات این هفته به 1623 دلار رسیده است. هر گونه نوسان در قیمت طلا از امروز (دوشنبه) در بازارهای جهانی قطعا بر قیمت سکه و طلا در بازار داخل تاثیر خواهد داشت. طلا در پی ابراز خوش بینی برخی از سرمایه گذاران به بهبود تقاضای مصرف کالاهای پایه و رونق فضای کسب وکار در اروپا و آمریکا و همچنین خریدهای عمده در هفته گذشته از سطح 1600 دلار عبور کرد و در بالاترین سطح تا 1626 دلار بالا رفت که البته تا 1623 دلار تعدیل شد.

تعهد رییس بانک مرکزی اروپا برای حمایت قاطع از یورو و مداخله در نرخ اوراق قرضه اسپانیا و ایتالیا برای حمایت بیشتر از یورو همچنین ابراز امیدواری برخی از مدیران این بانک مبنی بر یافتن برخی منابع در حمایت از بانک های آسیب دیده خوش بینی زیادی در بین سرمایه گذاران پدید آورد. این شرایط که البته نمی توان به روشنی برای تداوم آن به پیش بینی قیمت پرداخت، ممکن است با کمرنگ شدن اثرات روانی تا حدودی از قیمت طلا بکاهد و در عین حال سخنان امیدبخش تازه شاید بتواند قیمت طلا را در کنار افزایش ارزش یورو بالاتر ببرد.در همین حال بازارهای مالی جهان و معاملات طلا در هفته پیش رو در انتظار دو اتفاق مهم هستند.

اول اینکه آمار اشتغال ماه جولای آمریکا در روز جمعه هفته آینده اعلام خواهد شد. پیش بینی و انتظار این است که 110 هزار شغل جدید ایجاد شود تا نرخ بیکاری آمریکا در سطح فعلی 8.2درصد باقی بماند. تا زمان انتشار گزارش دپارتمان اشتغال آمریکا گمانه زنی ها افق های نوسان داری را برای طلا و نفت ترسیم خواهد کرد. اتفاق دیگر اینکه رییس بانک مرکزی اروپا در روزهای آینده با رییس بانک مرکزی آلمان (بوندس بانک) بر سر برخی طرح های حمایتی و تزریق پول به اقتصاد های اروپایی به مذاکره خواهند پرداخت که بازارهای طلا را در کنار تلاطم ارزش یورو البته با دیدگاه مثبت رقم خواهد زد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.