پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رئیس سازمان خصوصی سازی برکنار شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی پیمان نوری از سمت رئیس سازمان خصوصی سازی برکنار و محمد رحیم احمد وند رئیس جدید سازمان خصوصی سازی شد.

پیمان نوری که از شهریور 89 به عنوان رییس سازمان خصوصی سازی انتخاب شد، با حکم وزیر اقتصاد و دارایی از این سمت برکنار شد.

قرار است به جای او محمدرحیم احمدوند ـ رییس اقتصاد و دارایی اصفهان ـ که فوق لیسانس علوم اقتصاد از دانشگاه تهران است به عنوان رییس جدید سازمان خصوصی سازی معرفی شود.

براساس این حکم قرار است فردا مراسم تودیع و معارفه رییس جدید و سابق سازمان خصوصی سازی با حضور مسوولان وزارت اقتصاد برگزار شود.

گفته می شود مرجانی و بنایی معاونت نظارت امور حقوقی و قراردادها و معاون برنامه ریزی توسعه منابع و امور پشتیبانی این سازمان نیز به همراه پیمان نوری تغییر می کنند و شمس و افضلی به عنوان معاونان آماده سازی و واگذاری در سازمان خصوصی سازی باقی می مانند.

پیمان نوری از 31 مرداد 89 از سمت مدیر عاملی بانک رفاه به عنوان پنجمین مدیر، رئیس سازمان خصوصی سازی شد و به جای غلامرضا حیدری کرد زنگنه نشست.

پیمان نوری که واگذاری شرکت های اصل چهل و چهاری حمل و نقل خلیج فارس و پالایشگاه بندرعباس را در کارنامه خود دارد،در طول فعالیت 2 ساله خود با انتقاد هایی از جمله محافظه کاری و کند شدن روند واگذاری ها و کشیدن ترمز دستی در واگذاری شرکتهای اصل چهل و چهار رو به رو بوده است.

توقف واگذاری هواپیمایی هما و بلوک 50،5 درصدی فولاد خوزستان که واگذاری آن پس از دوبار آگهی و قیمت گذاری به تاخیر افتاد و نیز هلدینگ پتروشیمی که قرار بود در ابتدای سال واگذار شود از آخرین اقدامات سازمان خصوصی سازی بود که انتقادهای فراوانی را در پی داشت

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.