دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حسنی مبارک آزاد می‌شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

رسانه های مصر با اعلام اين خبر افزودند: بنابر قانون جديدی كه به همه زندانهای مصر ابلاغ شده، تمام زندانيانی كه سن آنها از 60 سال گذشته و با بيماريهای مزمن روبرو هستند، با نظر كميته ويژه پزشكی عفو شده و از زندان آزاد می شوند.

گفتنی است؛ اين قانون كه توسط كميته ويژه پزشكی وابسته به پزشكی قانونی مصر ارائه شده، با تائيد وزارت كشور و دادستان عمومی مصر همراه بوده و به گفته وكلای اين كشور، حسنی مبارك و تعداد زيادی از سران حكومت گذشته از طريق اجراي اين قانون می توانند از زندان آزاد شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.