پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارتش سوریه به عملیات خود علیه گروه های مسلح در حلب ادامه می دهد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش رسانه های سوریه، در این حال نیروهای تازه نفس نظامی وارد مناطق ناآرام حلب شده و خود را برای حمله گسترده، فراگیر و سرنوشت ساز در این شهرك ها آماده كرده اند.

بر اساس این منابع ارتش سوریه خسارت های جانی و مالی زیادی به گروه های مسلح در شهرك های صلاح الدین، الانصاری، السكری، الصاخور، الفرقان، الاعظمیه ، الزهراء و میسلون وارد كرده است.

در این درگیری ها تعدادی از فرماندهان تشكل موسوم به 'ارتش آزاد سوریه' كشته و تعداد زیادی از افراد مسلح بازداشت شدند.

گزارش رسانه های سوریه حاكی است كه نیروهای انتظامی حمله گسترده در اطراف منزل رئیس پلیس حلب در شهرك الفرقان و پاسگاه الانصاری را پاسخ دادند كه به كشته شدن سه فرد مهاجم و مصادره خودرو، سلاح، مهمات و دستگاه های ارتباطی پیشرفته آنها منجر شد.

در این عملیات ارتش سوریه از بالگرد برای شناسایی مناطق ناآرام و تحركات گروه های مسلح استفاده كرد و خود را برای اجرای عملیات كیفی و گسترده آماده كرده است.

این گزارش ها می افزاید كه با تكمیل تجهیزات مورد نیاز ارتش در منطقه عملیاتی، فرماندهان ارتش بر اساس ارزیابی های خود و شرایط نبرد و تاكتیك ها و از همه مهم تر جلوگیری از كشته شدن غیر نظامیان كه گروه های مسلح در میان آنها نفوذ كرده اند، زمان 'حمله گسترده' را تعیین خواهند كرد.

گروه های مسلح معمولا در شهرك های پرجمعیت نفوذ می كنند و در عملیات مردم را سپر دفاعی خود قرار می دهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.