جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احمدی‌نژاد: دشمن شرایط دشواری ایجاد کرده است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دكتر محمود احمدی نژاد شامگاه امروز (یكشنبه) در جلسه مشترك اعضای دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط روز كشور گفت: شرایط امروز همدلی، همراهی و هم افزایی بیش از پیش توان ها و نیروها را می طلبد و باید همه در كنار هم كشور را به پیش ببریم.

وی اظهار داشت: نباید این گونه تصور كرد كه دولت به تنهایی می تواند كارها را به پیش ببرد بلكه هر فرد و دستگاهی باید در جایگاه خودش به پیشبرد امور كشور كمك كند.

رییس جمهور تصریح كرد: البته نباید انتظار داشت كه مثلا قوه قضائیه شورای اقتصاد را اداره كند یا نمایندگان مجلس متولی مسایل اجرایی شوند بلكه باید هر كس در جایگاه خود به وظایفش عمل كند و مهم این است كه همه در راستای هم، پشتیبان هم و به نیت هم افزایی توان  عمومی كشور عمل كنند.

دكتر احمدی نژاد با بیان این كه دولت امروز همه توان خود را بسیج كرده و تا روز و ثانیه آخر مانند روز اول كار خواهد كرد، گفت: دشمن فشارهای زیادی به كشور وارد می كند و شرایط دشواری ایجاد كرده است كه البته انتظاری غیر از او نیست چرا كه تصور می كند گلوگاهی یافته تا از آن ناحیه به كشور فشار وارد كند اما این همان جایی است كه باید یك بار برای همیشه دشمن را از رویكرد و عملكردش مایوس و پشیمان كنیم.

رییس جمهور ادامه داد: باید دست در دست یكدیگر داده و همه فشارها و سختی ها را به فرصت و اهرمی مثبت برای ساختن كشور و تكمیل و تقویت زیرساخت ها تبدیل كرد تا جمهوری اسلامی ایران به قدرتی مستحكم و مقتدر تبدیل شود كه دشمن پس از این به خود اجازه اندیشدن به تهدید و تحریم آن را ندهد.

دكتر احمدی نژاد در ادامه اظهار داشت: البته باید این نكته را در نظر داشت كه امور اجرایی را نمی توان از مصادر مختلف و از بیش از یك جایگاه اداره كرد و در امر اجرا همه همراهی ها و همكاری ها باید در طول هم قرار گیرند چرا كه اگر در این عرصه همكاری ها در عرض هم قرار گیرند، امور را مختل خواهند كرد.

رییس جمهور با بیان این كه امروز كشور به تمركز مدیریت نیاز دارد، تصریح كرد: همه باید كمك كنند تا مدیریت امور در یك بستر متمركز شود تا اگر دشمن سنگی به سوی كشور پرتاب كرد، 10 برابر آن پاسخ دریافت كند؛ تا از كرده خود پشیمان و برای همیشه از دشمنی با ملت ایران مأیوس شود.

دكتر احمدی نژاد با تاكید بر این كه «مطمئن هستم به لطف و با یاری خدا از این مقطع عبور خواهیم كرد»، گفت: امروز باید به این موضوع فكر كرد كه با تبدیل دشواری های امروز به فرصت، اقتصاد كشور را به اقتصادی پویا تبدیل شود تا در بین 10 اقتصاد برتر جهان قرار گیرد.

رییس جمهور با اشاره به این كه باید هزینه ها را سامان داد و جلوی هرگونه اسراف و هدر رفتن سرمایه ها را گرفت، خاطرنشان كرد: باید صرفه جویی در هزینه ها را از خود دولت و مجلس شروع كنیم و اجازه ندهیم شیب صرفه جویی ها در هزینه های عمومی به سوی مردم نیل دهد.

دكتر احمدی نژاد با اشاره به این كه در كشور تمایل شدیدی به استفاده از بودجه عمومی وجود دارد، اضافه كرد: از آنجا كه استفاده از بودجه عمومی راحت تر از شیوه های دیگر تأمین هزینه ها بوده است، این رویه در كشور كاملا باب شده اما دولت با نیت اصلاح این رویه حتی اجرای طرح های عظیم مهر ماندگار را كه همه آنها طرح های زیربنایی و مؤثر در ارتقا تولید، افزایش ثروت و تسریع رشد اقتصادی است، به تبدیل سرمایه ها و اموال راكد دستگاه ها به پول نقد و سرمایه های مولد و استفاده از آنها موكول كرده و كمترین اعتبارات بودجه ای ممكن را به این طرح ها اختصاص داده است.

رییس جمهور با تشكر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بازگذاشتن دست دولت در تبدیل سرمایه های راكد به سرمایه های زاینده اظهار داشت: متأسفانه سال گذشته با وجود همكاری و همراهی خوب مجلس، موتور دولت دیر به راه افتاد و تا آیین نامه ها و دستورالعمل های لازم برای اجرایی كردن این ایده تهیه و ابلاغ شود، سال به پایان رسید، اما تا امروز حجم سرمایه های راكد تبدیل شده به پول نقد به بیش از 50 هزار میلیارد تومان رسیده كه تا پایان سال به بیش از 70 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

دكتر احمدی نژاد تصریح كرد: همه باید با صرفه جویی در هزینه ها و تبدیل اموال راكد به سرمایه های مولد، دولت را همراهی كنند و به عنوان مثال مجلس شورای اسلامی نیز از احداث ساختمان های جدید كه نیازی به آنها ندارد، منصرف شده و همراه سایر دستگاه ها تا آنجا كه امكان دارد در هزینه های جاری و اداری نیز صرفه جویی كند.

رییس جمهور با بیان این كه دولت در این عرصه پیشگام شده است، خاطرنشان كرد: وزیر اقتصاد و رییس كل بانك مركزی از سوی دولت مأمور شده اند تا اموال مازاد بانك ها را شناسایی كرده و با فروش آنها درآمدهای حاصل را در راه پرداخت تسهیلات بانكی به جریان بیندازند.

دكتر احمدی نژاد تأكید كرد: همه دستگاه ها باید بر اساس یك برداشت و تحلیل مشترك از اقتصاد عمل كنند چرا كه برداشت های متفاوت عملكردها را هم افزا نخواهد كرد و لازم است اعضای دولت و نمایندگان مجلس در جلسه ای دیگر بر روی یك طرح به عنوان طرح اولیه بحث و تبادل نظر كرده، آن را چك كاری نمایند تا یك برنامه و نقشه راه جامع در عرصه اقتصاد برای اجرا تهیه نمایند.

رییس جمهور همچنین با بیان این كه چهار سال زمان زیادی است، اما خیلی سریع به سر خواهد آمد، گفت: فرصتی كه برای خدمت به مردم در اختیار كارگزاران دولت و نمایندگان مجلس قرار گرفته فرصتی استثنایی و ارزشمند است كه باید آن را با خدماتی عالمانه، هوشمندانه و خالصانه به مقطعی ماندگار تبدیل كنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.