دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میت رامنی: «بیت‌المقدس»، پایتخت رژیم صهیونیستی است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در حالی که چند ماهی بیشتر به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی نمانده، رقابت دو کاندیدای جمهوری خواه و دمکرات در این کشور روز به روز شدید تر می شود. در این میان، هر یک از این دو می خواهد بیش از دیگری خود را حامی رژیم صهیونیستی نشان داده و دل اسرائیلی ها را به دست بیاورند.

به گزارش «تابناک»، پس از آنکه چند روز پیش، میت رامنی، کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن حمله شدید به سیاست های باراک اوباما در قبال ایران، وی را «خیانتکار» خطاب نمود، روز گذشته تلاش کرد با سفر به سرزمین های اشغالی، موقعیت خود را در قبال رژیم صهیونیستی تثبیت کند.

در همین باره، رامنی پیش از اینکه اواخر وقت روز گذشته، رهسپار سفر به سرزمین های اشغالی شود، در مصاحبه ای اعلام کرد حمله نظامی علیه مراکز هسته ای ایران، نباید به عنوان یک گزینه کنار گذاشته شود.

وی همچنین درباره مسأله صلح فلسطین و اسرائیل و اقدامات انجام شده از سوی آمریکا در این رابطه گفت: این برای ایالات متحده درست نیست که به عنوان مذاکره کننده و میانجی میان اسرائیل و فلسطینی ها رفتار کند و باراک اوباما را به دلیل انتقاد آشکار از یک «دوست و متحد» (رژیم صهیونیستی) سرزنش کرد.

اما جالبتر از همه، اظهاراتی بود که وی دیروز در دیدار با مقامات اسرائیلی بیان کرد. وی در دیدار با «شیمون پرز»، رئیس رژیم صهیونیستی ضمن حمایت کامل از موضع این رژیم در قبال ایران، اظهار داشت: آمریکا باید از هر ابزاری برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای استفاده کند و هیچ گزینه ای نباید از دستور کار کنار گذاشته شود.

وی در حمایت از اسرائیلی ها تا آنجا پیش رفت که بیت المقدس را پایتخت رژیم صهیونیستی خواند! استقرار بیت المقدس به عنوان پایتخت این رژیم، ادعایی است که از سوی اسرائیلی ها مطرح می شود، اما هیچ  گاه مورد موافقت جامعه جهانی قرار نگرفته است.

در همین حال، یکی از دستیاران رامنی امروز اعلام کرده، در صورتی که ضرورت حمله به ایران پیش بیاید، رامنی از انجام چنین کاری از سوی رژیم صهیونیستی پشتیبانی خواهد کرد.

در طرف مقابل، باراک اوباما، رئیس جمهوری کنونی و کاندیدای انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا، دو روز پیش لایحه همکاری امنیتی و نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی را امضا نمود. وی پس از امضای این لایحه که بخشی از آن، ناظر بر دادن یک کمک هفتاد میلیون دلاری از سوی آمریکا به رژیم صهیونیستی است، گفت، وی برای عمیق کردن همکاری ها با رژیم صهیونیستی، به ویژه در امور امنیتی و اطلاعاتی و نظامی، اولویت بسیاری قائل بوده است.

اما نکته جالب درباره امضای این لایحه این است که بر خلاف موارد مشابه، این کار در جریان مراسمی ویژه و با حضور شماری از نمایندگان یهودی کنگره آمریکا و نیز نمایندگان مبتکر طرح مذکور انجام گرفت و تأکیدی بر این فرضیه بود که لایحه مذکور، بیش از هر چیز با هدف جلب توجه رژیم صهیونیستی امضا شده و دارای ماهیتی نمایشی است.

افزون بر این، قرار است در روزهای آینده، «لئون پانه تا»، وزیر دفاع آمریکا نیز سفری به سرزمین های اشغالی داشته باشد تا درباره دسته ای از مسائل دوجانبه با مقامات رژیم صهیونیستی گفت و گو کند. با توجه به زمینه های پیشین، به نظر می رسد این کار نیز مستقیم با هدف حفظ جایگاه دمکرات ها نزد اسرائیلی ها انجام می گیرد.

به این ترتیب، آنچه روشن است اینکه در هفته های اخیر، نقطه محوری رقابت دو کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از مسائل داخلی و مشکلات و چالش های موجود در این کشور، به مسأله ایران و فلسطین و به طور کلی، تلاش برای جلب نظر رژیم صهیونیستی تغییر یافته است.

در حقیقت، در جریان این رقابت دوقطبی، موضوع رضایت بیشتر مردم آمریکا از دستور کار خارج شده و عملاً جای خود را به رضایت رژیم صهیونیستی و به دنبال آن، یهودیان آمریکا داده است.

در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸، اوباما توانسته بود رأی بیش از ۷۰ درصد از یهودیان آمریکا را از آن خود کند. نظرسنجی اخیر مؤسسه «گالوپ» نشان می دهد که این بار نیز اوباما با ۶۷ درصد در مقابل رامنی که ۲۵ درصد آرای یهودیان را از آن خود کرده، از برتری برخوردار است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.