دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تشکیل پرونده‌ی قضایی برای «محمد جواد لاریجانی» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

رییس كل دادگستری استان تهران در مورد پرونده موسوم به زمین خواری «محمدجواد لاریجانی» و پرونده «اختلاس از شركت بیمه ایران» توضیحاتی را ارائه كرد. او از تشكیل پرونده قضایی برای برادر رییس قوه قضاییه خبر داد.

سیدعلیرضا آوایی در حاشیه مراسم جشن حمایت از خانواده های نیازمند زندانیان كه شامگاه یك شنبه 8 مرداد در مجتمع فرهنگی دشت بهشت برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در رابطه با مسئولیت پیگیری پرونده «محمدجواد لاریجانی» گفت: چند ماه قبل ریاست محترم قوه قضاییه با من صحبت كرد و گفتند «چنین پرونده ای وجود دارد. تقاضای موكد من از شما این است كه پیگیری كنید تا این پرونده به سرعت رسیدگی شود».

وی ادامه داد: رییس قو ه قضاییه تاكید كردند كه مطلقا ملاحظه هیچ كدام از ما را نكنید و این برای خود من هم جالب بود زیرا یك تعارف نبود بلكه یك تاكید صادقانه بود.

رییس كل دادگستری استان تهران افزود: صحبت رییس قوه قضاییه این بود كه مثلا اگر كسی از بستگان من یا برادر من احیانا پرونده ای دارد چرا باید حیثیت همه و مسئولین نظام زیر سوال برود برای اینكه چند هكتار زمین گرفته شده یا نشده است. لذا من بلافاصله یكی دو روز بعد از این موضوع، رییس دادگاه جوادآباد را دعوت كردم و پیام و مطالبه رییس قوه قضاییه را نیز به او گفتم و حدود شش بار هم با ایشان تماس گرفتم.

آوایی تصریح كرد:  این پرونده مراحل قانونی خود را طی كرده، ارجاع شده و دارد كارهایش انجام می شود و من به رییس دادگاه جوادآباد اصرار داشتم كه كار را سریع تر انجام دهد و حتی امروز بنا بود بیاید تا گزارشی از اقداماتی كه تاكنون در مورد این پرونده انجام شده خدمت رییس قوه قضاییه ارائه داده شود. منتهی امروز به علت بیماری آیت الله آملی لاریجانی این جلسه كنسل شد و احتمالا به هفته آینده موكول می شود.

وی تاكید كرد:  روند رسیدگی به این پرونده روندی قانونی و منطقی است منتهی این پرونده نیاز به كارشناسی و زمان دارد و همان طور كه می دانید من علاقه مندم كه در یك فضای كاملا حرفه ای و نه جنجالی مانند بقیه پرونده ها به آن رسیدگی شود و مطالبه ی رییس قوه قضاییه هم همین است.

رییس كل دادگستری استان تهران در مورد سوء قرار منع تعقیبی كه قبلا در این پرونده صادر شده است نیز گفت:  ظاهرا نامه ای از وزارت جهاد كشاورزی آمده بود كه مجوزی داده بود. در این پرونده قرار منع تعقیبی صادر شده بود منتهی مجددا با شكایتی كه منابع طبیعی مطرح كرده است قرار شده یك رسیدگی شفاف صورت بگیرد و در این مورد تصمیم گرفته شود.

آوایی اظهار كرد: امیدوارم سرعتی به تناسب این پرونده وجود داشته باشد و رسیدگی قضایی دقیقی روی این پرونده انجام شود چون واقعا این پرونده ارزش آن را ندارد كه حیثیت مسئولین نظام به خاطر اینكه یكی از بستگانشان در معرض چنین مساله ای قرار گرفته است زیر سوال برود.

وی در مورد صدور رای پرونده اختلاس از شركت بیمه ایران نیز گفت: این پرونده، پرونده سنگینی بود كه جلسات متعددی داشت و متهمین و وكلا در آن زیاد بودند و صدور رای این پرونده هم طبعا كار سنگینی است.

رییس كل دادگستری استان تهران ادامه داد: آنطور كه من اطلاع دارم، دوستان مشغول نوشتن رای این پرونده هستند و تا روز یكشنبه حدود 30 صفحه از رای را نوشته بودند منتهی رای طولانی است و باید متقن باشد و تصورم این است كه دوستان در حال تلاشند تا رای این پرونده را ظرف 10 روز آینده تكمیل كنند.

خبرنگاری از ارجاع نشدن پرونده یكی از نزدیكان دولت از دادسرا به دادگاه به علت نقص تحقیقات پرسید كه آوایی در پاسخ گفت: آن پرونده به دادگاه نیامده است.

این خبرنگار پرسید آیا تحقیقات خاصی باقی مانده است؟ رییس كل دادگستری استان تهران در پاسخ گفت: علی القاعده اگر تحقیقات پرونده كامل شده بود تا الان به دادگاه می آمد منتهی دوستان در حال تلاشند كه ظرف یك هفته تا 10 روز آینده رای این پرونده را صادر كنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.