جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کردهای عراق قرارداد تسلیحاتی مخفیانه بستند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

رئیس منطقه كردستان عراق قراردادی را برای خرید تجهیزات دفاع موشكی، ضدهوایی و سلاح های سنگین روسی امضا كرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع عراقی اعلام كردند كه مسعود بارزانی، رئیس منطقه كردستان عراق، قرارداد تسلیحاتی مخفیانه ای را با یك كشور خارجی منعقد كرده است.

به گزارش منابع خبری یكی از مقامات بلندپایه امنیتی عراق در اظهاراتی اعلام كرد كه مقامات دولت این كشور مخالف این قرارداد بوده و سعی دارند آن را لغو كنند.

این مقام امنیتی همچنین اظهار كرد كه این اقدام،  نقض قانون اساسی عراق به شمار می رود زیرا بنا بر قانون اساسی عراق وزارت دفاع تنها نهادی است كه صلاحیت انعقاد معاهده های تسلیحاتی را دارد.

این در حالی است كه برخی مقامات منطقه كردستان عراق با رد این خبر اعلام كردند كه اطلاعاتی در این زمینه ندارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.