جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعتراض به احمدی نژاد درجلسه دولت و مجلس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مهر: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در جلسه مشترک دولت و مجلس یکی از نمایندگان استان اصفهان هم با برخاستن از جای خود به رئیس جمهور گفت که مردم از برگزاری این جلسات توقع خروجی دارند، آنها انتظار دارند مشکلاتشان حل شود.

محمد اسماعیل نیا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به جلسه یکشنبه شب نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و اعضای کابینه که به دعوت رئیس جمهور انجام شد، اظهار داشت: این جلسات می تواند موثر باشد زیرا در چنین جلساتی مشکلات و مسائل مردم و دردهای آنها به دولت و وزیران منتقل می شود و در حاشیه مراسم گفتگوهایی با مسئولان دولتی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه حدود 200 نماینده در جلسه افطاری رئیس جمهور شرکت کردند، گفت: انتظار این است که وقت بیشتری برای چنین جلساتی اختصاص داده شود تا نمایندگان هم فرصت اظهار نظر و بیان مسائل را داشته باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: در این جلسه سخنگوی دبیر ستاد هدفمندی یارانه از تصمیم دولت برای کاهش سهم یارانه اقشار پر درآمد و رسیدگی به مشکلات اقشار ضعیف خبر داد، وزیر راه و شهرسازی هم گزارشی از مسکن مهر ارائه کرد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور هم تاکید کرد که دولت آمادگی دارد که از خود شروع کند و برای مثال قرار است ساختمان های اضافه بانک ها را بفروشند.

اسماعیل نیا با اشاره به در نظر نگرفتن فرصت برای سخن گفتن نمایندگان دراین جلسه خاطرنشان کرد: در این جلسه یکی از نمایندگان استان اصفهان هم با برخاستن از جای خود به رئیس جمهور گفت که مردم از برگزاری این جلسات توقع خروجی دارند، آنها انتظار دارند مشکلاتشان حل شود ما هم قول می دهیم در جلسات مشترک با دولت مسائل و مشکلاتشان را پیگیری کنیم.

به گفته وی رئیس جمهور هم در پاسخ به این اظهارات گفت: من نوکر مردم هستم ما به طور جدی مسائل را دنبال می کنیم تا مشکلات مردم حل شود، همه باید دست در دست هم دهیم، ما در دولت جلسات طولانی و 4 ساعته برگزار می کنیم و همین مسائل را رسیدگی می کنیم.

نماینده کاشمر ادامه داد: رئیس جمهور همچنین درباره مسئله تحریم ها و وضعیت کنونی کشور هم گفت که مرتب با مسئولان جلسه داریم و بر اوضاع مسلط هستیم.

وی افزود: برگزاری این جلسات فی نفسه خوب است اما باید عمیق تر و کارشناسانه باشد، در مجموع آهنگ وحدت و انسجام برای کشور راهگشا خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.