پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پانتا: نظام سوریه با حمله به حلب قبر خود را می‌کند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش الجزیره، لئون پانتا شب گذشته در اظهاراتی تحریک آمیز اعلام کرد: نظام سوریه با حمله به حلب قبر خود را با دستان خویش حفر می کند.

وی بدون اشاره به حملات گروه های تروریستی در شهر حلب مدعی شد: خشونت نیروهای دولتی سوریه در حلب به مثابه میخی است که بر نعش دولت بشار اسد فرود می آید و بیانگر این است که نظام سوریه مشروعیت خود را از دست داده است.

وزیر دفاع آمریکا که در راه سفر به تونس سخن می گفت به اقدامات جدید آمریکا علیه سوریه اشاره ای نکرد و از جامعه جهانی خواست که برای نابودی نظام بشار اسد با یکدیگر متحد باشند.

پانتا در عین حال به ضرورت کمک بیشتر به افراد مسلح و گروه های تروریستی که وی آنها را مخالف نامید تاکید کرد.

وی همچنین گفت که در جریان سفر منطقه ای خود به تونس و سپس رژیم صهیونیستی و اردن بحران سوریه را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.