جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مشارکت بالای خانم ها در کنکور امسال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: حسین توکلی امروز در رشت درباره موضوع حذف کنکور اظهار داشت: برای حذف کنکور مصوبه ای مجلس شورای اسلامی دارد و توسط کارگروهی که در این زمینه برنامه ریزی می کند، پیگیری می شود.

وی افزود: در جلساتی که این کارگروه دارد در رابطه با چگونگی اجرای مصوبه مجلس پیگیری لازم را انجام می دهد و با توجه به تصمیماتی که در آنجا گرفته می شود و ابلاغ آن به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سازمان سنجش آموزش کشور، می توانیم بر اساس آن مصوبات موضوع را پیگیری کنیم.

مشارکت بالاي خانم ها در کنکور امسال

پدر کنکور ایران، برای حذف کنکور بررسی سوابق تحصیلی را یکی از مصوبات دانست و تصریح کرد: سوابق تحصیلی نخستین مصوبه بوده که در حال اجرا است و در دراز مدت هر مصوبه ای در این زمینه باشد و ابلاغ شود آن را دنبال می کنیم.

وی، با اشاره به زمان نهایی برای حذف کنکور ابراز داشت: پیش بینی می شود تا سال 92 کنکور وجود داشته باشد و از سال 92 به بعد طبق مصوباتی که کمیته مذکور دارد و در راستای اجرای مصوبه مجلس ما می توانیم نظرات را دریافت کنیم البته یکی از مصوبات همین است که پیش بینی کردند اما هنوز اجرایی نشده است و اگر ابلاغ شود به طور یقین موضوع حذف کنکور اجرا می شود و دبیر این امر نیز رئیس سازمان سنجش آموزش کشور است.

توکلی با اشاره به داوطلبان کنکور سراسری 91 بیان داشت: تعداد یک میلیون و 70 هزار و 250 داوطلب متقاضی شرکت در آزمون سراسری 91 شدند که حدود 60 درصد این داوطلبان خانم ها و 40 درصد نیز آقایان هستند.

وی، اذعان داشت: داوطلبان طبق ضوابط می توانستند در یکی از گروه های آزمایشی پنج گانه علم ریاضی فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی شرکت کنند که با توجه به اعلام علاقه مندی داوطلبان برای شرکت در هر یک از پنج گروه ها تعداد 206 هزار و 872 نفر در گروه آزمایشی علوم ریاضی فنی، 451 هزار و 28 نفر در گروه آزمایشی علوم تجربی، 125 هزار و 832 نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی، 18 هزار و 64 نفر در گروه آزمایشی هنر و 14 هزار و 453 نفر در گروه آزمایشی زبان های خارجی شرکت کردند.

مشارکت بالاي خانم ها در کنکور امسال

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور افزود: از آنجا که با توجه به سوابق داوطلبان می توانستند علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی خود، در گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی شرکت کنند، تعداد 28 هزار و 914 نفر گروه های دیگر علاقه مندی خود را به شرکت در گروه هنر و تعداد 96 هزار و 567 نفر علاقه مندی خود را به گروه آزمایشی زبان های خارجی اعلام کردند.

وی، با اشاره به اینکه آزمون هر گروه جداگانه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: داوطلب برای حضور در جلسه باید کارت ورود به جلسه داشته باشد به همین منظور تعداد یک میلیون و 195 هزار و 741 کارت ورود به جلسه امتحان برای آزمون سراسری 91 صادر می شود که داوطلبان بر اساس برنامه ریزی زمان بندی بیشتر باید در آزمون شرکت کنند.

توکلی با تصریح بر اینکه آزمون سراسری سال 91 برای هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه در یک دروس به صورت تستی چهار گزینه ای برگزار می شود، یادآور شد: داوطلبان در یک جلسه سئوالات اختصاصی مربوطه را پاسخ می دهند و این امتحانات طبق پیش بینی های انجام شده در نوبت صبح و بعد از ظهر روز پنجشنبه 8، 9 و 10 تیرماه سال 91 برگزار می شود و کارت ورود آزمون به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز از 4 تا 7 تیر ماه 91 بر سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان ضرورت دارد بر اساس دستورالعمل های مربوطه کارت خود را دریافت کنند و کسانی که در دو و یا سه گروه آزمایشی متقاضی شدند به ترتیب دو و یا سه کارت ورود باید داشته باشند.

وی، درباره اعلام نتیجه آزمون بیان داشت: نتیجه آزمون در مرداد 91 به صورت کارنامه تنظیم می شود و در سایت سازمان قرار می گیرد و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند باید از روز 17 تا 23 مرداد نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی مجاز اقدام کنند.

پدر کنکور ایران متذکر شد: نتایج نهایی آزمون کنکور سراسری 91 در نیمه دوم شهریور اعلام می شود و کسانی که پذیرفته می شوند به دانشگاه ها و موسسات عالی معرفی می شوند که برای رشته های متمرکز است و کسانی که علاقه مندی خود را به رشته های نیمه متمرکز اعلام می کنند فهرست اسامی معرفی شدگان این رشته برای شرکت در مصاحبه و دیگر مراحل گزینش در هفته نخست مهر ماه 91 اعلام می شود.

وی، خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمان بندی پیش بینی شده کارنامه نهایی داوطلبان در روز 28 شهریور 91 برای کسانی که مجاز به انتخاب رشته بودند بر سایت سازمان قرار داده می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.