سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راه‌اندازی 3 شعبه دانشگاه آزاد در عراق ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: محمدصادق مهدوی امروز در گفت وگویی با اشاره به فعالیت پنج شعبه برون مرزی این دانشگاه یادآور شد: هم اکنون شعبه آکسفورد، امارات، مالزی، لبنان و افغانستان در خارج از کشور دایر هستند.

وی با اعلام اینکه برای راه اندازی چندین شعبه دیگر نیز مذاکراتی صورت گرفته است، گفت: دانشگاه مذاکراتی را در این زمینه آغاز کرده است. باید ببینیم سیاست های کلی در این زمینه به چه صورت خواهد بود.

مهدوی با تاکید بر اینکه رایزنی ها برای راه اندازی سه شعبه دانشگاه آزاد در کشور عراق صورت گرفته، افزود: قرار بود شعبات دانشگاه آزاد در شهرهای بصره، نجف و در قسمت کردنشین عراق دایر شود؛ ولی هنوز موافقت های اساسی دولت و آموزش عالی عراق به دانشگاه آزاد اعلام نشده است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در زمینه راه اندازی دانشگاه آزاد در کویت نیز بحث های جدی پیش رفت ولی این امر متوقف شد.

این مسئول با اشاره آخرین وضعیت نقل و انتقال دانشجویان این دانشگاه بیان داشت: آیین نامه های جدید درباره نقل و انتقال دانشجویان به شهرهای خود نوشته شده و در این آیین نامه  ها تغییر اساسی و بنیادین انجام صورت گرفته است.

وی یادآور شد: این تغییرات برای نقل و انتقال دانشجویانی که واقعاً نیاز است که به زادگاهشان بازگردند به ویژه دانشجویان دختر انجام شده که راحت تر به زادگاه خود بازگردند.

مهدوی با تاکید بر اینکه این تسهیلات با فعالیت آموزشی دانشگاه ها و دانشجویان هم گره خورده است، ادامه داد: اگر معدل دو ترم دانشجو 17 شود قطعا منتقل می شود اگر نشود ترم به ترم امکان مهمان شدن وجود دارد.

این مسئول با بیان اینکه دانشگاه آزاد در این زمینه مشکل هم دارد، متذکر شد: به این معنا که اگر این کار بدون ضابطه انجام شود احتمال دارد برخی رشته ها و برخی دانشگاه های در شهرهای کوچک تعطیل شود.

معاون دانشگاه آزاد در پایان اذعان داشت: همه می خواهند از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ منتقل شوند و دانشگاه باید این امر را ضابطه مند کند تا برای واحدهای کوچک هم مشکلی ایجاد نشود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.