سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هشدار جدی به کنکوری‌ های دانشگاه آزاد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام کرد که این مرکز هیچ گونه پیامک و یا پست الکترونیکی برای داوطلبان شرکت کننده در کنکورهای این دانشگاه ارسال نمی کند و هر گونه اطلاع رسانی به داوطلبان تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی این مرکز و مراجع رسمی اعلام می شود.

عبدالله سجادی جاغرق درباره این موضوع اعلام کرد برخی افراد شاید به علت مشکلات شخصی که با برخی داوطلبان کنکور دارند برای آن ها پیامکهایی از طریق اینترنت ارسال می کنند که مرکز آزمون دانشگاه بلافاصله با شناسایی این افراد آنان را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کرد.

وی با اشاره به محتوای این پیامک ها اظهار داشت: به عنوان مثال محتوای برخی از این پیامک ها نداشتن امکان شرکت در کنکور و ناقص بودن اطلاعات کنکوری ها بوده است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: این پیامک ها به طور مداوم توسط مرکز آزمون رصد می شود و متخلفین به مراجع نظامی تحویل داده می شوند.

وی درباره اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور که توسط برخی واحدهای دانشگاهی به کنکوری ها از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود، گفت: ممکن است دانشگاههای پذیرنده داوطلبان از طریق تلفنی که مرجع مشخص دارد درباره اعلام نتیجه با داوطلبان تماس بگیرند.

سجادی جاغرق همچنین درباره نحوه اطلاع رسانی به داوطلبانی که در مناطق آزاد این دانشگاه پذیرش می شوند به مهر گفت: به علت شرایط خاص پذیرش در این واحد ها، مراکزی که در مناطق آزاد قرار دارند حتماً با داوطلبان تماس می گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.