جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارسال آمار تردد دانشجو خوابگاهی به والدین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل خدمات دانشجويي دانشگاه آزاد در خصوص سياست هاي جديد دانشگاه براي رفت و آمد دانشجويان خوابگاهي، گفت: در برخي از واحدهاي دانشگاهي خانواده ها مي توانند از طريق اينترنت زمان ورود و خروج فرزندان خود را رصد كنند.

طهمورث آقاجاني افزود: در خيلي از خوابگاه ها دانشجويان داراي كارت ورود و خروج هستند و بايد در هنگام عبور و مرور وضعيت خود را ثبت كنند.

وي با بيان اينكه بر اين اساس خانواده هاي آنان در برخي از واحدها از طريق اينترنت و برخي ديگر به صورت پيامك از وضعيت رفت و آمد فرزندان خود مطلع مي شوند، اظهاركرد: البته در برخي از واحدها كارت هايي تعبيه شده است تا حتي زماني كه دانشجو وارد دانشگاه مي شود وضعيت آنها ثبت مي شود و خانواده ها از طريق اينترنت مي تواند وضعيت فرزندان خود را رصد كند.

مدير كل خدمات دانشجويي دانشگاه آزاد با تاكيد بر اينكه كليه تلاش ما بر اين است كه بتوانيم امنيت خاطر دانشجويان و خانواده آنان را فراهم كنيم، خاطرنشان كرد: در آيين نامه اسكان دانشجويان در خوابگاه ها كليه موارد مختلف درج شده است.

وي با اشاره به برنامه هاي دانشگاه آزاد در هفته خوابگاه، گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت علوم هر ساله دانشگاه آزاد برنامه هاي مختلفي براي اين هفته در نظر مي گيرد.

وي با بيان اينكه برگزاري هفته خوابگاه موجب ايجاد نشاط و شادابي، تعاون و همكاري در ميان دانشجويان مي شود، اظهاركرد: مي توان با برنامه هاي متنوع در طول اين يك هفته به اندازه يك سال به دانشجويان انرژي داد.

تدوين آيين نامه ويژه هفته خوابگاه ها

وي با اشاره به تدوين آيين نامه ويژه هفته خوابگاه ها به منظور وحدت رويه در واحدهاي دانشگاه آزاد، گفت: اين دستورالعمل به منظور ساماندهي برنامه هفته خوابگاه  در واحدهاي دانشگاهي تدوين شده است.

برگزاري مسابقه قويترين مردان در هفته خوابگاه ها

آقاجاني با اشاره به برگزاري مسابقات متنوع، ترويج كتابخواني، مسابقات قرآني، كارگاه هاي معرفت شناسي، برگزاري بازي هاي بومي و محلي، مسابقه آشپزي براي دختران، انتخاب قويترين مردان براي پسران در هفته خوابگاه ها، اظهار كرد: هرچند توسط معاونت برنامه هاي مختلفي تدوين شده است ولي دانشگاه ها مختارند به دليل امكانات متفاوتي كه دارند برنامه هاي متفاوتي برگزار كنند.

وي با اشاره به ثبت گزارشات فعاليت هاي دانشجويي واحدها در سيستم مركزي، خاطرنشان كرد: واحدهايي كه فعالتر باشند به نفع خودشان است چرا كه از سويي رضايتمندي دانشجويان را جلب مي كنند و از سوي ديگر در معاونت وظايف معاونين دانشجويي در سيستم ثبت مي شود كه در ارتقا و تمديد حكم آنها نيز بسيار تاثير گذار است.

مديريت اوقات فراغت دانشجويان

وي با تاكيد بر مديريت بر اوقات فراغت دانشجويان، خاطر نشان كرد: مديريت اوقات فراغت دانشجويان از اهداف دانشگاه است، همچنين در نظر داريم با ايجاد برنامه هاي مختلف تعاون و مشاركت در ميان دانشجويان پررنگ تر شود.

استقرار يك هزار خوابگاه دانشجويي در دانشگاه آزاد

مدير كل خدمات اجتماعي و رفاهي دانشجويان دانشگاه آزاد با اشاره به استقرار يك هزار خوابگاه دانشجويي در دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: حركت به سمت خوابگاه هاي ملكي از جمله سياست هاي دانشگاه است، در اين راستا هم بيشترين خوابگاه هاي دانشگاه ملكي هستند.

وي افزود: البته واحدهايي كه امكان ساخت و ساز براي آنان وجود ندارد، از خوابگاه هاي استيجاري برخوردار هستند.

120 هزار دانشجو در خوابگاه هاي دانشگاه اسكان دارند

وي با بيان اينكه سرپرست هاي خوابگاه هاي دانشجويي حتي الامكان بايد در رشته هاي مرتبط چون روانشناسي، مشاوره و غيره تحصيل كرده باشند، تصريح كرد: در حال حاضر يكصد و 20 هزار دانشجو در خوابگاه هاي دانشگاه اسكان دارند.

آقاجاني در خاتمه با اشاره به اولويت اسكان دانشجويان دختر در خوابگاه هاي دانشجويي، گفت: به جرات مي توان گفت به كليه تقاضاي دانشجويان دختر براي استقرار در خوابگاه ها پاسخ داده مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.