يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازداشت 2 دانشجوی اخراجی با کلکسیونی از جرایم! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان سمنان از دستگيري دو دانشجوي اخراجي دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان به علت سرقت، استعمال و توزيع موادمخدر، روابط نامشروع و ... خبرداد.

سرهنگ ابوالفضل ايجي در تشريح جزييات اين خبر گفت: شب گذشته ماموران انتظامي فرماندهي انتظامي شهرستان سمنان دو جوان كه چندي پيش از دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان اخراج شده بودند را به جرم سرقت موتورسيكلت بازداشت كردند.

وي ادامه داد: دو متهم دستگيرشده به وسيله موتورسيكلت سرقتي اقدام به توزيع موادمخدر در سطح شهر مي كردند كه دستگير شدند.

ايجي با بيان اينكه روابط نامشروع نيز از ديگر جرايم اين دو جوان است، گفت: در بازرسي ماموران از محل زندگي متهمان كه با هماهنگي قضايي صورت گرفت، تعدادي فيلم و عكس مبتذل نيز كشف شد.

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان سمنان، تامين هزينه هاي اعتياد را انگيزه اصلي دو متهم براي انجام سرقت ها عنوان كرد و گفت: پليس تمام توان خود را در مبارزه با سوداگران مرگ به كار گرفته و مي طلبد كه اقشار مختلف جامعه نيز با احساس مسئوليت بيش از قبل نيروي انتظامي را در اين مهم ياري كنند.

به گفته وي، متهمان پس از تشكيل پرونده  براي سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.